Czy miłość można znaleźć na Grindrze?

0

Ilu z was korzysta z Grindra? A ilu z was wierzy w to, że można tam znaleźć miłość? Powszechnie przyjęło się, że ta aplikacja służy wyłącznie do łatwego i szybkiego umówienia się na seks. Ale czy rzeczywiście? Najnowsze badanie pokazuje co innego.

Miłość na Grindrze?

Według najnowszego badania dotyczącego aplikacji Grindr, ma ona dla jej użytkowników większe znaczenie niż tylko szybki seks. Ponad połowa tych, którzy korzystają z aplikacji, wierzy, że mogą dzięki niej znaleźć prawdziwą miłość.

Wyniki badania, opublikowane przez Compare The Market, wykazały, że 84% użytkowników Grindra zakochuje się w kimś, kogo poznali za pośrednictwem tej aplikacji, a 56,5% uważa, że ​​mogą znaleźć miłość swojego życia dzięki niej.

seks przed pracą grindr miłośćZ drugiej strony, badania wykazały również, że około 25% użytkowników aplikacji randkowych postrzega to jako grę, a nie jako sposób na stworzenie stałego związku.

Możemy to porównać z 91% użytkowników strony internetowej Ashley Madison, skierowanej do zamężnych lub związanych mężczyzn, którzy poszukują kochanki i którzy stwierdzili, że zakochali się w kimś z tej strony. Procent ten jednak odpowiada dokładnie liczbie respondentów, którzy twierdzili, że mają złe doświadczenia z korzystaniem z aplikacji.

Również użytkownicy Grindra zgłaszali skargi, które dotyczyły nudnej randki, spotkania z kimś, kto był żonaty oraz oszustów, którzy podszywali się pod kogoś innego poprzez fałszywe zdjęcie profilowe. 41% respondentów stwierdziło, że spotkało kogoś, kto był nieuczciwy w swoim profilu randkowym.

O tym, że Grindr sprawia, że czujemy się nie szczęśliwi możecie przeczytać tutaj.

ANKIETA

Czy korzystasz z aplikacji Grindr?

Źródło Queerty
Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.