DC Comics zatrudniło niepełnosprawnego aktora

0

Serial “Titans”, którego pierwszy sezon można oglądać w serwisie Netflix i który zebrał dobre opinie, doczeka się kontynuacji prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Pojawi się w nim też nowa postać – Jericho. Do tej roli DC Comics zatrudniło 19-letniego, niesłyszącego transseksualistę.

DC Comics zatrudniło niepełnosprawnego aktora

19-letni Chella Man, który jest również YouTuberem, poinformował o roli w serialu za pośrednictwem swojego instagramowego profilu.

Jako osoba trans, niema, pochodzenia żydowskiego oraz Azjata, zawsze muszę sobie przypominać o sile mojej inności. Marzenia się spełniają, i teraz, będę mógł tę siłę zaprezentować Tytanom. OGROMNE podziękowania dla wszystkich, którzy wspierali mnie przez cały ten proces!

DC Comics Chella ManKim jest grany przez niego bohater – Jericho? W oficjalnym opisie postaci czytamy:

Syn niesławnego złoczyńcy DC Deathstroke’a… Joseph Wilson to Tytan znany jako Jericho. Niemy, ponieważ jego ojciec nie zdołał go uratować przed odcięciem strun głosowych przez zabójców. Jericho ma wyjątkową zdolność do opętania każdego tylko przez nawiązanie kontaktu wzrokowego. Ten łagodny, lecz dumny bohater okazał się potężnym Tytanem.

Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.