Frank Ocean nie lubi aplikacji randkowych dla gejów

0

Piosenkarz Frank Ocean zdradził, udzielając wywiadu serwisowi Gayletter, że nie korzysta z aplikacji randkowych dla gejów z dwóch powodów. Znanym osobom trudno korzystać z tego typu aplikacji, a po drugie Frank od 3 lat jest w związku.

Frank Ocean jest w związku od 3 lat

Przypomnijmy, że Frank Ocean napisał w poście zamieszczonym w serwisie Tumblr w lipcu 2012 r, że mając 19 lat był zakochany w mężczyźnie. Nigdy nie zidentyfikował się jasno jako „gej” lub „biseksualista”.

W wywiadzie zapytany o to, czy korzysta z aplikacji randkowych, odpowiedział:

Nie używam aplikacji randkowych. Jestem w związku od trzech lat. Wcześniej też nie korzystałem z aplikacji randkowych. Nie sądzę, żebym teraz z nich zaczął korzystać… Jednak nie wykluczam…

Frank OceanW tej samej rozmowie Ocean przyznał, że relaksuje go wspinaczka, że żałuje, że nie zrobił sobie więcej zdjęć w młodości oraz wspomina o sławie i przemyśle rozrywkowym. Mówi wprost o tym, że młodzi artyści stają się łatwym łupem dla biznesmenów: “Za każdym razem, gdy poznajesz biznesową stronę sztuki, musi istnieć pewien stopień uprzedmiotowienia lub utowarowienia, z którym dobrze się czujesz”. Jednocześnie dodaje, że obecnie za każdym razem zastanawia się, z jakiego powodu podejmuje się jakiegoś projektu i jak się z tym czuje.

Frank odniósł się też do serii RuPaul’s Drag Race. Przyznał, że widział kilka odcinków.

Mam przyjaciela, który naprawdę to lubi, więc widziałem kilka odcinków. Ale tak naprawdę nie nadążam za tym.

Źródło Gayletter
Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.