Gejowski romans będzie kontynuowany w “Chirurgach”

0

W ostatnim sezonie serialu “Chirurdzy” (ang. “Grey’s Anatomy”) pojawił się wątek miłosny między dwoma chirurgami. Co więcej jeden z aktorów wcielający się w postać Levi’ego Schmitta wykorzystał serial jako platformę do swojego wyjścia z szafy. Gejowski romans na tyle spodobał się publiczności, że będzie kontynuowany w kolejnym sezonie.

Gejowski romans w “Chirurgach”

W serwisie internetowym HuffPost aktor Alex Landi grający rolę dr-a Nico Kima zdradził, że bardzo chętnie podjął się tego zadania aktorskiego z kilku powodów. Po pierwsze nie ma wielu ról, do których wymagani są aktorzy azjatyckiego pochodzenia, a po drugie Azjaci nie są postrzegani jako męscy w stereotypowym rozumieniu tego słowa.

Biorąc po uwagę wygląd Alexa to jest on chyba wystarczająco męski.

W zeszłym roku Landi przyznał, że cieszy się, że może swoją rolą dać głos tym, którzy dotąd nie byli obecni w przemyśle rozrywkowym.

Azjaci stanowią, jak sądzę, mniej niż 3 procent w przemyśle rozrywkowym, LGBTQ stanowi mniej niż 1 procent, więc łączenie obu tych grup w jednej roli jest super wyjątkowe i jestem bardzo szczęśliwy, że mogę być tego częścią.

Chociaż Landi początkowo miał się pojawić tylko w czterech odcinkach w sezonie 15, jego postać okazała się być ulubieńcem fanów, i dlatego pojawi się również w sezonie 16 “Chirurgów”.

gejowski romans