“Love Simon” doczeka się wersji serialowej

0

Film “Love Simon” opowiadający historię homoseksualnych nastolatków doczeka się serialowej wersji. Produkcja ma ruszyć jeszcze w tym miesiącu, a premierę zapowiedziano na jesień tego roku, tuż po starcie nowej platformy streamingowej sygnowanej przez Disney’a.

Love, Simon na małym ekranie

Jak donosi magazyn The Hollywood Reporter, Michael Cimino wcieli się w rolę Victora, który wyrusza w „podróż, podczas której musi stawić czoła wyzwaniom w domu, dostosować się do nowego miasta i uporać się ze swoją seksualnością” oraz “nawiązuje kontakt z Simonem, aby pomógł mu przetrwać w szkole”.Michael Cimino

Nick Robinson, który grał Simona w filmie fabularnym, będzie producentem wykonawczym oraz narratorem w serialu.

„Love Simon” to potężna historia dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i publiczność ze względu na jej uniwersalne przesłanie autentyczności, miłości i akceptacji” przyznał w oświadczeniu przedstawiciel nowej platformy Disney+ Agnes Chu.

Mamy zaszczyt współpracować z utalentowanym zespołem z 20th Century Fox Television, aby wprowadzić nowy rozdział tej historii do Disney+, kontynuując osobistą i podnoszącą na duchu narrację, która zachwyciła fanów oryginalnego filmu.

Love SimonIsaac Aptaker i Elizabeth Berger, którzy zaadaptowali książkę Becky Albertalli, będą głównymi twórcami scenariusza serialu.

Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani tworzeniem “Love Simon” dla Disney+. Pisanie scenariusza “Love Simon” było jednym z najgłębszych i najprzyjemniejszych doznań w naszych karierach do tej pory i jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy ponownie odwiedzić ten świat i opowiedzieć historię Victora, zupełnie nowego studenta z Creekwood, jego rodziny i przyjaciół.

Źródło Queerty
Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.