10 rzeczy, które sprawiają, że facet jest interesujący

0

Każdego z nas pociągają różne cechy potencjalnego partnera. Na całe szczęście, bo to czyni świat różnorodnym i ciekawszym. Niemniej możemy się zgodzić, że są takie ogólne cechy, które większość z nas lubi. I sprawiają one, że facet jest dla nas interesujący i podniecający.

10 rzeczy, które sprawiają, że facet jest interesujący

Jesteście ciekawi, co znalazło się na cocktajlowej liście?

1. Gdy jest zabawny

Nie chodzi o to, aby pajacował zawsze i wszędzie, choć od czasu do czasu to również może być fajne. Nie chodzi też o to, by silił się na opowiadanie żartów, jeśli nie ma tej umiejętności. Najgorsza sytuacja jest wtedy, gdy żart śmieszy wyłącznie osobę go opowiadającą. Niezręczne milczenie gwarantowane. Ale jeśli potrafi rozśmieszyć, opowiedzieć naprawdę zabawną historię lub po prostu zripostować śmiesznie to co do niego mówimy, to na pewno zwrócisz na niego uwagę.

zabawny facet2. Gdy wie, kiedy przestać pić alkohol lub nie pije

Dobrze wiecie, że fajnie jest się rozluźnić za pomocą alkoholu, iść na imprezę i się pobawić. Jednak pijany facet, który się do was przystawia np. w klubie lub pilnowanie faceta, który bełkocze i ledwo stoi na nogach to nie jest coś, co będziecie miło wspominać. Raczej nie macie wówczas w głowie myśli: „Wow, ten facet jest świetny”. Mężczyźni, którzy znają swoje granice lub nie piją wcale, górują nad pozostałymi.

3. Gdy jest głuptasem

Mężczyzna, który ma dystans do siebie i życia, potrafi śmiać się z siebie i sytuacji, które go spotkają, zdecydowanie zwraca na siebie uwagę. Życie jest za krótkie by z niego nie żartować (oczywiście jeśli jest ku temu powód).

4. Gdy można z nim rozmawiać na każdy temat

Żarty i zabawa są fajne, ale są też sytuacje, które wymagają poważnej rozmowy. Z każdym też można iść do łóżka, ale następnego dnia rano po przebudzeniu miło byłoby mieć o czym porozmawiać. Polityka, kino, książki, muzyka i wiele innych tematów. Warto by facet umiał opowiadać o tym, co go interesuje.

5. Gdy jest empatyczny

Sami przyznajcie, że mężczyźni troszczący się o innych i zwierzęta powodują, że miękną wam nogi. Męskość męskością, każdy lubi silnych facetów, ale jeśli posiadają umiejętność okazywania emocji i wrażliwość są jeszcze bardziej sexy.

6. Gdy jest niezależny

Jeśli mężczyzna jest blisko ze swoją rodziną i przyjaciółmi to świetnie, pod warunkiem, że nie jest ślepo posłuszny temu, co mówią. Trudno być z kimś, kto jutro może nas przestać lubić, ponieważ jego przyjaciel lub bliscy uznają, że nie jesteśmy dla niego dość dobrzy. Osoby, które podejmują się obowiązków i robią swoje, są bardziej atrakcyjni. Wyrażanie własnych opinii, posiadanie własnego zdania również wpływa na atrakcyjność.

pasja hobby

7. Gdy ma pasję

Facet, który ma pasję, potrafi o niej opowiadać, wzbudza duże zainteresowanie. Obserwowanie jak oddaje się swojemu ulubionemu zajęciu (o ile nie jest to imprezowanie) jest niezwykle przyjemne. Pamiętajcie jednak, że ważne jest zachowanie równowagi. Pasja, która powoduje, że zostaniecie odstawieni na boczny tor, nie jest już taka fajna.

8. Gdy jest otwarty na nowości

Ludzie z otwartym umysłem są najlepsi, ponieważ ich możliwości są wówczas nieograniczone. Niezależnie od tego, czy będzie to próbowanie nowych potraw, oglądanie nowych programów telewizyjnych, podróżowanie czy próbowanie nowych rzeczy w sypialni.

9. Gdy nie obawia się być sobą

Mężczyzna, który nieustannie przejmuje się swoją męskością oraz tym, jak jest postrzegany przez innych, nie jest atrakcyjny. Naprawdę nie trzeba światu udowadniać na każdym kroku jak bardzo męscy jesteśmy.

tolerancja10. Gdy drażni się z Tobą

Nie chodzi o zrobienie przykrości. Raczej o sytuacje, w których w uroczy sposób dokucza, naśmiewa się, prowokuje (nie tylko seksualnie), co powoduje, że masz ochotę zaciągnąć go do łóżka.

Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.