Prawdziwi faceci na kartach kalendarza

zdjęcia: Adrian Lourie
0

Kult wysportowanego ciała to powszechne zjawisko. Wszędzie sylwetki wyrzeźbione na siłowni. Na Cocktajl.pl też je znajdziecie. Tym bardziej cieszy, gdy prawdziwi mężczyźni przełamując stereotypy pozują do kalendarza.

Prawdziwi mężczyźni na kartach kalendarza

Kalendarz wydany przez “Meat” to propozycja na rok 2020. To pomysł queerowego, brytyjskiego fotografa Adriana Lourie. Magazyn “Meat” został wprowadzony na rynek w 2010 roku i jest publikowany co kwartał jako narzędzie Lourie do zademonstrowania seksownego uroku „prawdziwych” mężczyzn.

kalendarz meatModele, z pewnymi wyjątkami, zazwyczaj nie mają wyrzeźbionego sześciopaku i rozbudowanego torsu. Większość jest fotografowana w warunkach domowych. Coroczny kalendarz przedstawia 12 osób, które pozują nago.

kalendarz meatFotograf potwierdza, że kalendarz to doskonała okazja, aby celebrować i pokazać ciała prawdziwych mężczyzn. Jednym z nich jest artysta ze wschodniego Londynu, Matthew:

Wychowałem się ze sporym wstydem związanym z moją seksualnością. Teraz w wieku 30 lat zaczynam czuć się bardziej komfortowo i spokojnie.

kalendarz meatRue, który również wziął udział w projekcie zwraca uwagę na to, że ważne jest pokazywanie różnych typów ciał:

Świetnie się bawiłem i dobrze się czuję, biorąc udział w projekcie, który pokazuje różne typy ciała, które tworzą społeczność gejów w Londynie. Zasługujemy na to, by nas świętować.

kalendarz meat prawdziwiPoniżej możecie zobaczyć materiał wideo, w którym zaprezentowano modeli biorących udział w projekcie.

Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.