Gra erotyczna – Dirty Dares Game – podejmij wyzwanie

0

Pamiętacie cocktajlowy artykuł o zabawkach erotycznych, które miały dodać trochę pieprzu w waszej sypialni? Jeśli nie, to musicie nadrobić zaległości. Gdybyście chcieli jednak inaczej urozmaicić wasze życie łóżkowe to może gra erotyczna jest czymś dla was. Powstaje taka w Polsce i mam ogromną przyjemność wspierać ten projekt. Wy również możecie, do czego was gorąco zachęcam.

Gra erotyczna – Dirty Dares Game

karta gra erotyczna

Dirty Dares Game to innowacyjna gra na polskim rynku skierowana tylko i wyłącznie dla panów. Zasada jest prosta – wspólnie z partnerem (nieważne czy znacie się miesiąc czy kilkanaście lat) wybieracie między sobą seksualne wyzwania podzielone na cztery poziomy trudności. Od najprostszych związanych z dotykaniem, całowaniem i rozbieraniem, aż do zadań, które sprawią, że czas spędzony z grą będzie niezapomnianym przeżyciem. 

Dirty Dares Game ma na celu nie tylko umilenie czasu spędzonego we dwóch. Może podziałać jak terapia, burząc tematy tabu i pozwalać na realizowanie swoich (skrywanych wcześniej) seksualnych fantazji. Gra wymaga ciągłej interakcji między graczami, czy to przez wykonywanie wyzwań, których w innych warunkach byś nie zrobił, czy przez odpowiedzi na pytania, których nie odważyłbyś się zadać.

Twórca gry zaplanował dwie jej wersje: “LOVE” (dla 2 graczy) oraz “PARTY”, która jest dodatkiem do wersji podstawowej gry i wykorzystuje w seksualnej interakcji więcej niż tylko jednego partnera.

Gra w podstawowej wersji będzie zawierać:

  • 250 kart wyzwań podzielonych na 4 poziomy trudności,
  • ponad 50 kart nagród i kar,
  • 30 kart fantazji,
  • 4 kostki do gry (3 kostki czasu i 1 kostka rundy)
  • reguły gry wraz z alternatywnymi opcjami

Co więcej, w planach jest również, aby wraz z grą wydać poradnik o bezpiecznym seksie wśród mężczyzn w języku polskim, a na każdej karcie poinformować o bezpieczeństwie danego zadania.

Planowana data wydania gry to zima 2019.

Zaintrygowani? Chcecie wiedzieć więcej. Wiele informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Dirty Dares Game. Śledźcie też Fan Page oraz Instagram.

Wkrótce ruszyć ma również zbiórka na jednym z serwisów crowdfundingowych, ale już teraz możecie pomóc w tworzeniu tego projektu przekazując wpłaty za pośrednictwem serwisu PayPal.

Na koniec dodam, że za tym projektem stoi jedna osoba!

Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.