Antoni Porowski nie chce być symbolem seksu

0

Wszyscy, którzy uważnie śledzą kolejne sezony programu “Queer Eye” dostępnego w serwisie Netflix doskonale go znają. Antoni Porowski udziela tam rad dotyczących gotowania. Uroczy, przystojny, z pochodzenia Polak. W jednym z wywiadów zdradził, że nie chce być postrzegany jako symbol seksu.

Antoni symbolem seksu?

Porowski obecnie promuje swoją książkę “Antoni in the kitchen”. Przy tej okazji udzielił wywiadu magazynowi GQ. Zapytany o to, jak sam określa swoją seksualność, odpowiada niejednoznacznie: “Naprawdę nie wiem i naprawdę lubię tę niewiedzę”.

antoni porowski GQDodaje, że umawia się z mężczyznami od kilku lat, ale bardziej realne relacje nawiązuje z kobietami, więc jest i chce być wyczulony na obie płcie.

Wydaje mi się, że gdybym określał siebie gejem, to czasem ułatwiałoby ludziom zrozumienie, ale to hańbi kobiety, w których się zakochałem.

Antoni Porowski NetflixZ wywiadu dowiadujemy się również, że Porowski jest zaskoczony określaniem go mianem symbolu seksu. Sam przyznaje, że “nie przypuszczałem, że w wieku 34 lat mogę być w ten sposób postrzegany, to raczej zdarza się facetom w wieku dwudziestu kilku lat”.

Antoni Porowski Queer EyeWażne jest jednak dla niego, by ludzie wiedzieli, że ma znacznie więcej do zaoferowania.

Poszedłem na uniwersytet, nie jestem idiotą, czytam mnóstwo książek. Nieco się już do tego przyzwyczaiłem, bo biorąc pod uwagę wygląd fizyczny zwykle zakłada się, że jestem głupim dupkiem.

Źródło GQ
Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.