Colin Firth i Stanley Tucci zagrają w filmie parę

0

Dwóch niezwykle utalentowanych aktorów, Colin Firth i Stanley Tucci, pojawi się razem w filmie. Co więcej, zagrają parę. Taka informacja pojawiła się niedawno i wywołała poruszenie na tęczowych portalach i w social mediach.

Colin Firth i Stanley Tucci razem w filmie

Twórcą filmu zatytułowanego „Supernova” jest Harry Macqueen, którego debiut „Hinterland” z 2014 roku został bardzo dobrze przyjęty.

„Supernova” koncentruje się na Samie (Firth) i Tuskerze (Tucci), którzy pozostają w związku od 20 lat i podróżują po Anglii odwiedzając przyjaciół, rodzinę i miejsca z przeszłości. Ponieważ dwa lata temu u Tuskera zdiagnozowano wczesną demencję, ich wspólny czas jest najważniejszą rzeczą, jaką mają.

Colin Firth
Colin Firth

Podczas podróży wyłaniają się tajemnice, a ich wzajemna miłość jest testowana, jak nigdy dotąd. Ostatecznie muszą zmierzyć się z pytaniem, co to znaczy kochać się nawzajem w obliczu choroby Tuskera.

„Supernova” to romantyczna, współczesna historia miłosna” – przyznał Macqueen – „Śledzimy dwie osoby, które są związane miłością, ale rozbite przez sytuację, w której się znaleźli. To intymna opowieść o związku, na którym pojawia się rysa, która grozi przecięciem jej do samego rdzenia”.

Stanley Tucci
Stanley Tucci

Warto przypomnieć, że Firth zdobył Oscara, Złoty Glob i nagrodę BAFTA za rolę króla Jerzego VI w „Mowie króla”. Za rolę w „Samotnym człowieku” otrzymał także nagrodę BAFTA i nominację do Oscara. Tucci był nominowany do Oscara za „The Lovely Bones” i pojawił się w filmach „Hunger Games” i „The Devil Wears Prada”.

Źródło Variety
Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.