Jak spędzić Sylwestra? Oto cocktajlowe propozycje

0

Za trzy tygodnie pożegnamy obecną dekadę. Możecie już zacząć podsumowywać mijający rok. Jeśli jednak nie należycie do tych, którzy z półrocznym wyprzedzeniem planują zabawę sylwestrową to mam dla was kilka propozycji jak spędzić Sylwestra.

Jak spędzić Sylwestra?

Możliwości jest wiele. To może być ekskluzywny bal, czy wyjazd do SPA, ale również wynajęcie domku ze znajomymi. Niestety takie opcje wymagają wcześniejszej rezerwacji. Jeśli tego nie zrobiliście to albo jest już za późno, aby znaleźć coś sensownego, albo ceny tego typu atrakcji poszybowały w górę i od was tylko zależy, czy jesteście gotowi wydać na jedną noc w roku jakieś horrendalne kwoty.

Z bardziej przyziemnych atrakcji mam dla was trzy propozycje.

DOMÓWKA

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich znajomych dysponuje odpowiednim miejscem, to doskonały sposób, aby spędzić ten wieczór w gronie przyjaciół i znajomych.

jak spędzić sylwestra domówkaNiech każdy z was przyniesie przygotowaną przez siebie potrawę, przekąski czy słodkości. Zadbajcie o muzyczną oprawę wykorzystując serwisy streamingowe i bawcie się do rana. Minusem tego rozwiązania jest to, że finalnie ktoś będzie musiał bałagan po imprezie posprzątać i pozmywać talerze. Z tym też można sobie poradzić kupując papierowe talerzyki i kubeczki. Co do sprzątania to zakładam, że skoro jesteście zgraną paczką znajomych, którzy potrafili urządzić sylwestrowe przyjęcie, to i znajdą się pomocne ręce, aby okiełznać bałagan.

Istotna rada na sam koniec – uprzedźcie sąsiadów!

KLUB

Mniej wymagająca opcja. Sprzątanie spadnie na właścicieli klubu, a wy po imprezie wrócicie do swoich domów i będziecie mogli jedynie wspominać minioną noc.

jak spędzić sylwestra klubWiększość klubów organizuje sylwestrowe imprezy. Owszem, bilety wstępu do klubu mogą być droższe nic zazwyczaj oraz warto sprawdzić czy jeszcze są dostępne, ale raczej nie powinniście mieć problemu, aby nawet spontanicznie wbić na tego typu imprezę.

Zapraszam zatem do:

Metropolis (Warszawa)

sylwester metropolis

Narraganset (Łódź)sylwester narragansetClub Papuga (Kraków)sylwester club papugaHAH (Wrocław)

sylwester HAH Wrocław

RÓB CO CHCESZ

Dla niektórych Sylwester to wyłącznie zmiana daty w kalendarzu i nic więcej. Jeśli nie czujesz potrzeby całonocnego szaleństwa na parkiecie to na spokojnie możesz go spędzić w tobie tylko odpowiadający sposób. Możesz oglądać filmy, słuchać muzyki, tańczyć we własnym pokoju, albo spać i obudzić się następnego dnia bez kaca.

Jak spędzisz tegorocznego Sylwestra?

Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.