„Special” powróci na Netflix z drugim sezonem!

0

Serial „Special”, który możecie oglądać w serwisie Netflix, powróci z drugim sezonem. Streamingowy gigant potwierdził tę informację. Oznacza to, że obejrzymy kolejne odcinki z Ryan O’Connellem w roli głównej.

„Special” będzie kontynuowany

Netflix ogłosił, że drugi sezon, w którym O’Connell, Jessica Hecht i Punam Patel powrócą do swoich ról, będzie miał osiem odcinków. Producentem wykonawczym nadal zostaje Jim Parsons.

„Special” powstał na bazie pamiętnika pisanego przez O’Connella. Opowiada o geju, który żyje z porażeniem mózgowym i próbuje ułożyć sobie życie w Los Angeles. Serial zdobył uznanie za przedstawianie osób niepełnosprawnych, a także za realny obraz życia gejów.

SpecialSam twórca komentując serial w wywiadzie dla magazynu The Advocate powiedział:

Nie wiem, dlaczego ludzie nadal boją się seksu homoseksualnego. Nie wiem, dlaczego nie można pokazać seksu gejowskiego takim, jakim jest, co jest niezręczne, zabawne, seksowne, krępujące – czasem w tym samym czasie w ciągu dwóch minut.

„Special” zdobył kilka nominacji do Emmy na początku tego roku, w tym za najlepszą komedię krótkometrażową oraz serialu dramatycznego, a także nominację dla Ryana O’Connella dla najlepszego aktora w serialu krótkometrażowym.

Netflix nie ogłosił jeszcze daty premiery sezonu drugiego.

Źródło Queerty The Advocate
Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.