Kontynuacja filmu „Love, Simon” pojawi się w czerwcu

0

Kontynuacja produkcji „Love, Simon” pojawi się w czerwcu. Prawdopodobnie będzie to dziesięcioodcinkowy serial. Według internetowego magazynu Deadline nową produkcję zatytułowaną „Love, Victor” będzie można oglądać w serwisie streamingowym Hulu.

Kontynuacja „Love, Simon”

„Love, Simon” zostało oparte na powieści dla nastolatków autorstwa Becky Albertalli. To historia homoseksualnego nastolatka, który mieszka na przedmieściach Atlanty, okazała się hitem kasowym, przynosząc zarobek w wysokości 66 milionów dolarów na całym świecie przy budżecie produkcyjnym 17 milionów dolarów.

Love Victor„Love, Victor” zostanie zrealizowany przez 20th Century Fox i opowie o nowym uczniu w Creekwood High School. Podobnie jak wcześniej Simon, Victor (grany przez Michaela Cimino), wyrusza w podróż do odkrywania siebie i zmaga się ze swoją orientacją seksualną.

Decyzja Disneya o umieszczeniu serialu w serwisie Hulu jest zgodna z najnowszymi trendami giganta rozrywki. Wydaje się, że platforma Dinsey+ ma być utrzymywana jako ta bardzo przyjazna dla rodzin, natomiast Hulu ma być zorientowane na bardziej dojrzałą publiczność.

Hulu podobno już zleciło prace nad kolejnym sezonem, o czym na Instagramie poinformował odtwórca głównej roli w serialu.

https://www.instagram.com/p/B89huv_nmwS/

Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.