Chromatica – data premiery albumu Lady Gagi przełożona

0

Premiera najnowszego albumu Lady Gagi została przesunięta ze względu na sytuację związaną z epidemią Covid-19. Na pocieszenie artystka udostępniła okładkę płyty zatytułowanej „Chromatica”.

„Chromatica” – nowy album Lady Gagi

Pierwotnie najnowszy album artystki miał się ukazać w najbliższy piątek, 10 kwietnia. Jednak na swoim twitterowym profilu Lady Gaga poinformowała o przesunięciu daty premiery oraz wskazała, co jest powodem takiej decyzji.

To dla nas wszystkich taki gorączkowy i przerażający czas i chociaż uważam, że sztuka jest jedną z najsilniejszych rzeczy, którą możemy zapewnić sobie radość i uzdrawiać się w takich chwilach, po prostu nie wydaje mi się teraz właściwe, aby wydać ten album biorąc pod uwagę to, co dzieje się podczas tej globalnej pandemii.

Artystka nie podała jeszcze nowej daty premiery, ale podzieliła się z fanami okładką najnowszej płyty.

Chromatica okładka płytyNa okładce możemy zobaczyć artystkę leżącą w centrum symbolu Chromatica, o którym w jednym z wywiadów Gaga mówiła tak:

To z tego, z czego powstaje cały dźwięk, a dla mnie, dźwięk jest tym co uzdrawiało mnie w ciągu mojego życia i uzdrowiło ponownie nagrywając tę płytę. I właśnie o to chodzi w Chromatice.

Poniżej obejrzycie singiel promujący ten album.

Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.