Gra erotyczna dla mężczyzn – Dirty Dares Game

0

Jesienią ubiegłego roku informowałem, że powstaje w Polsce pierwsza erotyczna gra dla mężczyzn – Dirty Dares Game.  Co prawda wciąż nie znamy oficjalnej daty premiery, ale warto odnotować, że prace nad grą wciąż trwają. Cocktajl.pl mocno trzyma kciuki za ten projekt.

Gra erotyczna – podejmij wyzwanie

Przypomnieć należy, że Dirty Dares Game to innowacyjna gra na polskim rynku skierowana tylko i wyłącznie dla panów. Zasada jest prosta – wspólnie z partnerem (nieważne czy znacie się miesiąc czy kilkanaście lat) wybieracie między sobą seksualne wyzwania podzielone na cztery poziomy trudności. Od najprostszych związanych z dotykaniem, całowaniem i rozbieraniem, aż do zadań, które sprawią, że czas spędzony z grą będzie niezapomnianym przeżyciem.

Zaintrygowani? Więcej informacji o grze, postępach nad jej tworzeniem znajdziecie na stronie www, FanPage’u czy Instagramie.

gra erotycznaAutor projektu obiecuje, że w tym roku gra będzie dostępna dla wszystkich, którzy chcieliby nieco uatrakcyjnić swoje życie erotyczne albo po prostu fajnie się bawić.

Dirty Dares Game będzie miało dwie wersje: Love – przeznaczona dla par oraz Party – dla panów, którzy spotykają się w większym gronie.

Każda z wersji zawierać będzie:

  • 240 kart wyzwań podzielonych na 4 poziomy trudności,
  • ponad 40 kart nagród i kar,
  • 30 kart fantazji,
  • 1 kostka do gry
  • reguły gry wraz z alternatywnymi opcjami.

Na pierwszym poziomie zadania dotyczą całowania, dotykania, masowania i rozbierania do bielizny. Na drugim dotyczą już całego ciała i to jest ten etap, w którym przestajesz ukrywać się pod ubraniem całkowicie. Od trzeciego poziomu zadania są stricte seksualne, taka porządna i długa gra wstępna. Na czwartym poziomie oddajecie się sobie w całości.

dirty dares game graZ kolei karty fantazji decydują o tym, jak spędzicie czas po skończeniu gry. Osoba posiadająca większą ilość punktów na koniec gry ma możliwość zrealizowania jednej fantazji ze swoich kart.

Na koniec przypomnę, że wciąż możecie wesprzeć autora projektu w pracach nad nim. Niezbędne informacje znajdziecie na stronie www gry. Każda osoba wspierająca Dirty Dares Game przed jej wydaniem, otrzyma również talię Obserwatora i talię pytań do obu wersji gry.

Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.