Antoni Porowski planuje serial z Netflixem?

0

Netflix ogłosił, że Antoni Porowski i serwis streamingowy pracują nad nowym serialem luźno opartym na randkowych doświadczeniach bohatera serii Queer Eye jako płynnego seksualnie mężczyzny. Projekt otrzymał tytuł “Girls & Boys”.

Antoni Porowski planuje serial z Netflixem

Jak donosi Hollywood Reporter, Antoni nad historią pracuje z Kenya Barris, a scenariusz to dzieło Andrew Rhymera i Jeffa Chana.

Antoni Porowski, znawca kuchni, szczerze opowiada o umawianiu się z mężczyznami i kobietami. Przyznał również, że spotykał się z większą liczbą kobiet niż mężczyznami w przeszłości. Co więcej randki z mężczyznami zapoczątkowały jego problemu z odbiorem własnego ciała poprzez porównywanie się do facetów, z którymi się umówił.

Antoni Porowski35-letni Porowski jasno odmówił ścisłego utożsamiania go z etykietką “gej”. Jak przyznał w wywiadzie w magazynie GQ:

Wydaje mi się, że gdybym nazywał siebie gejem, co czasami ułatwiałoby ludziom zrozumienie, czuję, że hańbiłoby to kobiety, w których się zakochałem.

Dodał również, że nie potrzebuje etykietek, choć “queer” lub “fluid (red. płynny)” są mu bliskie.

Podczas swojej blisko trzyletniej podróży z Fab Five z programu Queer Eye zarówno praca i obsada pomogły mu „dotrzeć do miejsca, w którym czuję się o wiele wygodniej”.

Antoni PorowskiW innych doniesieniach prasowych gwiazda Netflixa przyznała, że lubi być podduszana podczas seksu.

Jeśli lubisz być podduszany, upewnij się, że dzieje się to w bezpieczny sposób. Nauczyłem się tego na własnej skórze (…) Nie miej bezpiecznego słowa – miej bezpieczny ruch, ponieważ często nie możesz mówić, jeśli się dusisz. Taki pro-tip, nie ma za co, dzieci.

Będziecie oglądać serial na podstawie doświadczeń Antoniego?

Źródło Pink News
Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.