Nicholas Hoult zmęczony nagością w filmach

0

Aktor Nicholas Hoult, znany szerokiej publiczności z serialu „Kumple” (ang. „Skins”) oraz filmu „X-Men: Mroczna Phoenix”, wyznał, że ma dość pojawiania się nago na ekranie. Opowiedział o tym w wywiadzie udzielonym magazynowi GQ Hype.

Nicholas Hoult zmęczony nagością

Odtwórca jednej z ról w filmie „Prawdziwa historia gangu Kelly’ego” przyznał, że odgrywana przez niego postać jest seksualnym drapieżnikiem, ale „nigdy nie jest wygodnie być nago na planie, wśród 15, 30 lub 100 osób, których nie znasz”.

Nicholas HoultZ kolei w serialu „The Great”, gdzie Hoult występuje u boku Elle Fanning, producenci zatrudniali koordynatorów intymności, co aktor docenia, ponieważ taki doradca sprawia, że na planie można czuć się bardziej komfortowo odgrywając intymne sceny.

Mieliśmy kilku koordynatorów intymności, którzy przychodzili i pomagali, co jest super. Po raz pierwszy się z tym spotkałem w pracy i jest to bardzo pozytywna zmiana w branży. To prawie jak koordynator kaskaderów. Dbają o to, by wszyscy czuli się komfortowo, jeśli chodzi o to, co się dzieje i uzgadniają to, co będzie się działo, ale także przygotowują choreografię scen intymnych w sposób, który ma sens dla historii i tego, co próbujesz opowiedzieć.

Nicholas HoultPorównując to wszystko do serialu „Kumple” aktor wyznał, że w wieku 17 lat inaczej się to postrzega, ponieważ zostajesz wrzucony w sytuacje, które wydają ci się dziwne:

„Nie chodzi o to, że miały miejsce złe doświadczenia lub inne… To raczej było coś w stylu: „Po prostu zrób to tak szybko, jak to możliwe, aby znów poczuć się dobrze i kontynuować te rzeczy, które się lubi”. Aktorstwo czasami jest dość przerażające”.

Źródło GQ Hype
Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.