Nico Tortorella: “Bycie pasywnym jest bardzo męskie”

0

Aktor Nico Tortorella, którego obecnie możecie oglądać w serialu “The Walking Dead: World Beyond” udzielił wywiadu magazynowi Attitude. Opowiedział w nim o stygmatyzacji mężczyzn uprawiających seks analny.

Nico Tortorella o seksie analnym

Aktor pojawił się na okładce magazynu Attitude oraz udzielił szczerego wywiadu, w którym opowiada o stygmatyzacji osób pasywnych, a także swoim związku z żoną, Bethany C Myers. 32-letni Tortorella wprost mówi o swojej seksualnej płynności oraz o pozostawaniu w poliamorycznym małżeństwie.

Zapytany o piętno, które istnieje wokół seksu analnego powiedział:

Myślę, że to tylko problem z tyłkiem i uznawaniem niektórych części ciała za brudne. Jest to głęboko zakorzeniony problem z ciałem w ogóle, niezależnie od tego, czy masz ciało mężczyzny, czy kobiety.

Zwłaszcza traktowanie bycie pasywnym jako niemęskie skoro każdy, kto kiedykolwiek był pasywny, wie, że trzeba się dobrze pieprzyć, żeby wykonać swoją pracę. Więc nie sądzę, mówiąc szczerze, by było coś bardziej męskiego niż bycie pasywnym.

Jako model i aktor Tortorella jest orędownikiem płynności seksualnej i płciowej. To doprowadziło do zainteresowania jego poliamorycznym związkiem z żoną. Para poznała się na studiach około 15 lat temu i przypieczętowała to małżeństwem w 2018 roku.

Rozpoczęliśmy tę trwającą całe życie podróż od przyjaźni. To znaczy, Bethany jest moją najlepszą przyjaciółką i przeszliśmy razem przez masę gówna… [Bethany i ja] naprawdę widzieliśmy wszystko… Między nami jest lojalność, która nigdy nie zniknęła, bez względu na to, jak bardzo byliśmy od siebie oddaleni.

Nico Tortorella RougeZapytany o to, czy spotykają się z niezrozumieniem ich związku odpowiedział, że najczęściej pojawiają się zarzuty o to, że uprawiają seks z innymi.

Jestem w pewnym sensie seryjnym monogamistą w mojej poliamorii… Uwielbiam umawiać się z jedną osobą na raz. Jestem żonaty, tak, ale uwielbiam umawiać się z jedną osobą na raz. Mam partnera w LA, którego mam od dłuższego czasu, ale nie jestem jego jedynym partnerem. On nie jest moim jedynym partnerem.

Tortorella przyznał też, że wraz z żoną myślą o posiadaniu dzieci i nadal będą publicznie rozmawiać o swojej miłości oraz ich związku.

Źródło Queerty
Spodobają ci się również

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.