Prezent świąteczny 2020 – cocktajlowe propozycje

0

List do Mikołaja napisany? Święta tuż, tuż. Warto zadbać nie tylko o prezent dla siebie, ale również dla tych, których planujecie obdarować w tym roku. Sprawdzonych prezentów jest kilka, ale może znajdziecie też na poniższej liście coś, co was zainspiruje.

Prezent świąteczny

Książka

To sprawdzony prezent. Chyba, że traficie na osobnika, który zapycha nimi jedynie półki w mieszkaniu, żeby nie straszyły pustkami. Wtedy w myśl zasady „nie czytasz, nie idę z Tobą do łóżka”, możecie od razu odpuścić zarówno zakup książkowego prezentu, jak i samego osobnika.

W tym roku hitem zapewne będzie „Czuły narrator” noblistki Olgi Tokarczuk, ale możecie też wybrać coś z tęczowej biblioteki w księgarni Bearbook.pl, np. „Płynąc w ciemnościach” Tomasza Jędrowskiego, „W mojej krwi” Marka Szydlaka, czy cały komplet „Geja w  wielkim mieście” Mikołaja Milcke.

Bielizna

Ładna bielizna zawsze cieszy. Tylko dobierzcie właściwy rozmiar. Bardziej lub mniej klasyczne modele znajdziecie w sieciowych sklepach. Jeśli myślicie o czymś odważniejszym np. jockstrapach to możecie poszukać w ofercie Choice Underwear albo Masculo.

Perfumy

Z zapachami jest tak, że każdy lubi co innego. Jeśli już decydujesz się na tego rodzaju prezent wybierz coś z klasyki. Mniejsze prawdopodobieństwo, że nie trafisz. Albo podpatrz, jakich perfum najczęściej używa obdarowywana osoba.

Tęczowy gadżet jako prezent

Idealny dla tych, którzy chcą mieć coś pride’owego: flagę, t-shirt czy kubek. Bo jak wiadomo tęcza zawsze powoduje uśmiech.

t-shirt prezentWarsztat online

W dobie pandemii wszelkiego rodzaju aktywności poza domem ograniczaj do minimum, ale voucher na kurs internetowy może być dobrym pomysłem. Gotowania czy jogi można nauczyć się w domu patrząc w ekran monitora czy tabletu.

Akcesoria dla gym freaków

Siłownie również ograniczyły swoją działalność, ale nie może to przecież trwać wiecznie. Zatem opaska monitorująca aktywność fizyczną albo bidon na wodę będą dobrym prezentem. A dla tych, co chcą trenować w domu – zestaw hantli, mata lub gumy oporowe do ćwiczeń. Aby zawsze być w formie.

Shaker do drinków

Na dobrych imprezach zawsze pojawia się alkohol. Jeśli gospodarz chce zabłysnąć wśród gości jakimś finezyjnym drinkiem, to potrzebuje do tego odpowiedniego sprzętu. Shaker wraz z barmańskimi akcesoriami to idealny prezent dla kogoś, kto chętnie i często urządza domówki.

prezent shakerGra planszowa

Świetny prezent, przy którym można spędzić długie zimowe wieczory z najbliższymi znajomymi. Śmiech, nutka rywalizacji i dobra zabawa gwarantowane.

*Artykuł nie powstał przy współpracy z wymienionymi markami czy sklepami.

Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.