Teddy Bear – owłosienie może być sexy

1

Aktor filmów porno, Teddy Bear, to brodaty przystojniak, który ze swojego owłosienia uczynił atut. Odniósł sukces w branży gejowskich filmów, a teraz zajmuje się produkcją filmów ze swoim udziałem i udostępnianiem ich w modelu subskrypcyjnym.

Teddy Bear – owłosienie jest hot

Teddy przyznaje, że tworzenie filmów przez niego to więcej zabawy w porównaniu z produkcjami studiów filmowych.

Różnica polega na tym, że wyzwania teraz sprawiają mi przyjemność, ponieważ to ja je kontroluję… Kierowanie takimi rzeczami, jak promocja, budowanie marki i kręcenie filmów to dodatkowa praca, ale ponieważ to moja praca, tak naprawdę uwielbiam każdą jej sekundę. Pozwala mi to wykorzystać moją kreatywność, jeśli chodzi o tworzenie treści dla moich fanów.

Teddy Bear owłosiony torsPielęgnacja

Tym, którzy są podobnie jak on bardzo owłosieni proponuje kilka rozwiązań. Do brody używa szczotki, którą czesane są konie, bo jak twierdzi jego broda jest bardzo szorstka. Wykorzystuje też prostownicę do włosów oraz olejki i balsamy, które przygotowuje samodzielnie od 3 lat.

Właściwie robię własne! Zacząłem tworzyć własne produkty, ponieważ nienawidziłem tego, że wszystkie olejki do brody wysychały zbyt szybko lub sprawiały, że była ona tłusta. Robię je już od trzech lat i teraz mogę się nimi podzielić ze światem.

Ciekawostką jest, że do owłosienie na ciele również wykorzystuje szampon oraz odżywkę do włosów.

Teddy Bear owłosione plecyŚwiadomość swojego ciała

Teddy Bear wspomina również o kwestii postrzegania ciała zarówno przez siebie jak i innych. Przyznaje, że uwielbia otrzymywać wiadomości od fanów, którzy często dzielą się z nim tym, że dzięki niemu przestali się wstydzić swoich owłosionych pleców.

Nie chodzi o to, że albo włochaty albo gładki, ani o to, że jedno jest lepsze od drugiego. Chodzi o to, aby się nie wstydzić naturalnych typów ciała i owłosienia. Bycie włochatym nie czyni z ciebie potwora. To więcej niż w porządku mieć owłosione ramiona wystające spod podkoszulka. Właściwie uważam, że to sexy!

Teddy Bear miśAktor przyznał również, że rzadko nosi bieliznę, ale jeśli już zakłada to raczej są to krótkie bokserki.

Plany

Zapytany o przyszłe plany wspomina o swoim podcaście Bear With Me. Chce również promować owłosionych mężczyzn.

Moim celem jest zwiększenie widoczności włochatych facetów w mainstreamowej telewizji. W głównym nurcie, a nawet reality TV, nigdy nie pokazywano owłosionych pleców. Jeśli włochaty facet jest pokazywany w telewizji w pozytywnym świetle, zwykle jest to o godzinie piątej i ma kilka włosów na klatce piersiowej. Ale nigdy na żadnej platformie nie pokazywano włosów na plecach. W rzeczywistości jest to zawsze przeciwieństwo i zwykle jest przedmiotem żartu lub przedstawiane tego jako „przed” męską metamorfozą.

Teddy Bear bielizna

Na koniec sonda dla czytelników.

Hot or not? Czy Teddy Bear ci się podoba?

Źródło Daily Squirt
Spodobają ci się również
1 komentarz
  1. Anonim skomentował

    owłosiony facet jest sexy

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.