Joe Manganiello w magazynie L’officiel Australia

zdjęcia: Mike Ruiz
0

Aktor Joe Manganiello, znany głównie z filmu „Magic Mike”, pojawił się w dwóch odsłonach na okładkach magazynu L’officiel Australia. Zdjęcia, ilustrujące wywiad z aktorem, wykonał Mike Ruiz.

Joe Manganiello w magazynie L’officiel Australia

Manganiello opowiedział w wywiadzie o swojej nowej roli w filmie „Archenemy”. Wciela się tam w postać Maxa Fista, zagubionego w innym wszechświecie. Zapytany o przygotowania do roli opowiedział, że:

Spotkałem mężczyznę, który był bezdomnym narkomanem mieszkającym na ulicach Los Angeles przez 20 lat. Był ze mną niesamowicie szczery opowiadając o jego typowym dniu w tamtym czasie. Pracowałem także ze starym przyjacielem, który przez wiele lat był uzależniony od meta amfetaminy. Sprowadziłem go na plan, aby pomógł mi się upewnić, że sceny narkotykowe są idealnie oddane. Dużo czytałem też o alternatywnych wszechświatach, teorii strun oraz nauce i współczesnej myśli stojącej za tymi tematami.

Joe ManganielloJoe ManganielloOprócz tego aktor zmienił się również fizycznie – zapuścił paznokcie, włosy, brodę.

Manganiello zaangażował się w ten projekt także od strony producenckiej.

Napisałem, wyreżyserowałem, wyprodukowałem i grałem w moich własnych filmach w liceum i na studiach. W ten sposób zaczęła się moja przygoda z aktorstwem, więc tak naprawdę, zawsze to robiłem. Można powiedzieć, że to była moja pierwsza miłość. „Archenemy” to czwarty film, który wyprodukowałem z moim bratem i obecnie pracujemy nad kolejnymi. Produkcja to czasami ciężka praca, ale tak, lubię tworzyć i kształtować historię.

Joe ManganielloJoe ManganielloJoe Manganiello płaszczJoe Manganiello leatherAktor przyznał również, że aktorstwo nie było jego pierwszym życiowym wyborem. Początkowo zamierzał studiować kryminalistykę i grać w koszykówkę w college’u, a potem planował zacząć pracę dla federalnych organów ścigania. W ostatniej chwili zmienił zdanie i dostał stypendium w niesamowitej (klasycznej) szkole teatralnej.

Joe ManganielloJoe ManganielloZapytany o zajęcia poza aktorskie odpowiedział, że wraz z przyjaciółmi grają w „Dungeons & Dragons”, a także bardzo lubi kulturystykę i trening siłowy. Ponadto lubi czytać, oglądać filmy dokumentalne oraz stare klasyki, a także ma własną linię streetwearową.

Źródło L'officiel Australia
Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.