Serial „Bridesman” stworzony przez Grindra już wkrótce

0

Aplikacja randkowa Grindr planuje serial własnej produkcji pod tytułem „Bridesman”. Wystąpi w nim plejada queerowych komików, a także gwiazda pop Kim Petras, dla której będzie to debiut aktorski.

„Bridesman” – serial od Grindra

Sześcioodcinkowy mini serial, stworzony przez Johna Onieala, skupi się na „homoseksualnym narzeczonym”, który próbuje sabotować ślub swojego najlepszego przyjaciela. Odcinki będą trwały po 10 minut.

Dyrektor ds. marketingu firmy Grindr, Alex Black powiedział:

Cieszymy się, że możemy współpracować z Johnem przy pierwszym podejściu Grindra do tego typu treści. „Bridesman” wpisuje się w potrzeby społeczności Grindr – jest inteligentny, queerowy, kampowy i zawiera ostre komentarze na temat randek gejowskich, heteronormatywnych standardów i samego Grindra. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy prezentować jedne z najlepszych talentów w społeczności queer, ponieważ wciąż znajdujemy nowe i kreatywne sposoby łączenia naszych użytkowników.

Czy jesteś uzależniony od Grindra? sextingSerial wyreżyserował Julian Buchan, a grają w nim Jimmy Fowlie, Shannon Devio i Sydnee Washington. Kim Petras, Liva Pierce, Calvin Seabrooks i Benito Skinner również się w nim pojawią.

Nie ogłoszono oficjalnej daty premiery serialu. Prawdopodobnie pojawi się jesienią i będzie można go obejrzeć w serwisie YouTube oraz w aplikacji Grindr.

Źródło Queerty
Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.