Kawaler do wzięcia – zapowiedziano polską wersję programu

0

Pięć lat po tym jak amerykańska stacja telewizyjna Logo TV wyemitowała program „Finding Prince Charming” powstaje jego polski odpowiednik. Trwają poszukiwania uczestników. Zdjęcia do programu „Kawaler do wzięcia” mają być realizowanej latem w którymś z egzotycznych krajów, prawdopodobnie w Meksyku.

„Kawaler do wzięcia” po polsku

Premiera programu zapowiadana jest jeszcze w tym roku w ramach serii Player Original. Za produkcję odpowiada Grupa Discovery.

Zasady programu są proste. Uczestnicy, 13 mężczyzn o orientacji homoseksualnej, zabiegają o względy jednego kawalera. Wszyscy mieszkają razem w odciętej od świata zewnętrznego wilii, a zadaniem „księcia” jest przeprowadzanie licznych spotkań z uczestnikami – zarówno grupowych, jak i indywidualnych randek z każdym uczestnikiem. W każdym odcinku show „książę” eliminuje z programu kolejnych uczestników, którzy nie przypadną mu do gustu. W finale randkowego show będzie musiał zdecydować, z którym mężczyzną chce stworzyć dłuższą relację partnerską.

Media donoszą, że poszukiwania uczestników odbywają się głównie na Instagramie. Zapowiedziano jednak, że powstanie również strona internetowa z formularzem zgłoszeniowym. Program będzie miał również prowadzącą/-ego. Na ten moment nie podano żadnego nazwiska.

Premiera programu ma mieć miejsce najprawdopodobniej pod koniec tego roku w serwisie Player.pl. Na razie nie przewiduje się emisji telewizyjnej.

Źródło Wirtualne Media
Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.