Halston – nowy serial Ryana Murphy’ego wkrótce na Netflixie

0

W połowie maja w serwisie streamingowym Netflix będzie można obejrzeć najnowszy serial producenta Ryana Murphy’ego zatytułowany „Halston”. Będzie to historia projektanta mody, którego kariera rozkwitła w latach 70 ubiegłego wieku.

Halston

W rolę głównego bohatera serialu wcieli się Ewan McGregor. Projekty Halstona – znane tylko z jednego szwu – wywarły ogromne wrażenie na świecie mody. Wśród jego muz były postacie z popkultury, takie jak Pat Ast, Anjelica Houston, a zwłaszcza Liza Minnelli, która zaczęła nosić ubrania projektanta podczas wszystkich publicznych wystąpień.

Ewan McGregorNowa seria, w której występuje także Rory Culkin jako wieloletni przyjaciel Halstona, Joel Schumacher i Krysta Rodriguez jako Liza Minnelli, pokaże historię Halstona od początku kariery aż do bycia ikoną w latach 70-tych, zanim uzależnienie od narkotyków i złe decyzje biznesowe doprowadziły do upadku jego imperium. Projektant zmarł na AIDS w 1990 roku.

Halston Netflix okładkaNetflix jako zapowiedz serialu opublikował kilka zdjęć polaroidowych głównych bohaterów, które możecie zobaczyć poniżej.

Halston polaroidJoel SchumacherStudio 54Liza Halston

Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.