Najlepsze pozycje w seksie gejowskim

0

Oczywistym jest, że każdy kto spróbował ma swoje ulubione pozycje w seksie gejowskim. Ale są też tacy, którzy pierwszy raz mają jeszcze przed sobą. Jedno należy podkreślić, nie bójcie się, dbajcie o swoje zdrowie i bezpieczeństwo, miejcie otwartą głowę, a znajdziecie te pozycje, które będą wam sprawiać przyjemność.

Najlepsze pozycje w seksie gejowskim

Zacznijmy od tego, że to co sprawdzi się między Tobą a Twoim partnerem zależy od rozmiaru. I nie chodzi tutaj o wielkość penisów.

Jeśli jesteś wysokim mężczyzną, a facet, z którym uprawiasz seks, jest znacznie niższy, będziesz mógł uprawiać seks w pozycjach, które nie byłyby wygodne gdybyście obaj byli muskularnymi facetami. Wszystko sprowadza się do różnych poziomów elastyczności i umiejętności utrzymania lub zmiany pozycji.

Aktywny, pasywny, a może uniwersalny?

Pamiętaj, że pozycje seksualne dostarczają innego rodzaju przyjemności w zależności od przyjętej roli podczas seksu. Jeśli jesteś uniwersalny to masz szczęście i możesz sprawdzić się w obu rolach.

Pozycja misjonarska

Ta gejowska pozycja seksualna może wydawać się nudna, ale tak nie jest. Zarówno aktyw, jak i pasyw mogą cieszyć się tą pozycją. Pasywny facet leży na plecach, z rozłożonymi i lekko uniesionymi nogami, podczas gdy aktyw wchodzi w niego. Ta pozycja pozwala na lepszą komunikację i utrzymywania kontaktu wzrokowego podczas seksu analnego. Możesz penetrować swojego partnera powoli i ostrożnie albo ostro obserwując jaką przyjemność mu sprawiasz. Do tego pocałunki.

Od tyłu, czyli na pieska

To odpowiednia pozycja dla tych, którzy lubią intensywny seks. Najlepszą jej częścią jest to, że zapewnia łatwą i głębszą penetrację.

Pasywny partner znajduje się na czworakach. Aktyw znajduje się za nim i w tej pozycji go penetruje analnie. Ta pozycja nigdy się nie nudzi. Jeśli jednak potrzebujesz urozmaicenia, aktywny partner zawsze może przyciągać pasywnego do siebie za biodra, nadawać tym samym tempo oraz uzyskać jeszcze głębszą penetrację. Może również chwycić pasywa za włosy albo trzymać swoje dłonie na jego szyi.

Minusem może być brak kontaktu wzrokowego, więc trudniej jest zobaczyć, czy wam obu seks w tej pozycji sprawia przyjemność.

para seksNa łyżeczkę

Ta pozycja zapewnia obu partnerom bliskość. Obaj leżą na boku. Aktyw znajdujący się za plecami pasywa ma dostęp do klatki piersiowej, sutków i penisa partnera, który jest przed nim. Zapewnia to zwiększone doznania seksualne dzięki większej stymulacji. Pasyw może również swobodnie dotykać penisa czy jądra aktywa od czasu do czasu między kolejnymi pchnięciami.

Jeździec

Jeśli jesteś początkujący w seksie gejowskim i masz obawy związane z wielkością penisa partnera, ta pozycja seksualna może być dla ciebie dobra, ponieważ jako pasyw będziesz mieć kontrolę.

To dobry sposób na zdobycie pewności siebie – jeśli zacznie boleć, możesz zwolnić i opuścić się na jego fiuta we własnym tempie.

69

Jeśli jesteś początkującym, który nie jest przekonany do seksu analnego, bez obaw! Wypróbuj najlepszą pozycję do seksu oralnego… „69”.

Jeśli jesteście podobnego wzrost, nie powinno być żadnego kłopotu. Połóżcie się obok siebie tak, aby wasze twarze znalazły się w kroku partnera. Różny wzrost? Wyższy facet może wygiąć się w kształt litery V, aby ułatwić sprawę.

Jeśli któryś z was jest nieco bardziej wysportowany, możecie spróbować innej wersji tej pozycji. Ten bardziej wysportowany niech ustawi się tak, jakby robił pompki, a ten pod nim niech leży na plecach. W tej pozycji można pieprzyć partnerowi usta z góry.

Oczywiście wymienione pozycje to subiektywny wybór. Dajcie znać w komentarzach, które pozycje wy najbardziej lubicie.

Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.