Pride Weekend w Music Box Polska w dniach 18-20 czerwca!

0

Już w najbliższy piątek stacja Music Box Polska zainauguruje Pride Weekend! Tym samym wpisze się w czerwcowe obchody Miesiąca Dumy. Dla społeczności LGBTQ+ jest to niezwykle ważna okazja nie tylko do zamanifestowania swojej obecności, poglądów czy postulatów równościowych, ale także do świetnej zabawy.

Pride Weekend

Nie przez przypadek stacja Music Box Polska wybrała na Pride Weekend termin 18-20 czerwca. W najbliższą sobotę ulicami Warszawy przejdzie Parada Równości, gdzie będzie obecna również kamera tej stacji.

Dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w Paradzie Music Box Polska przygotowało szereg atrakcji. W dniach 18 – 20 czerwca stacja zmieni swoje logo na tęczowe, a cały weekend poświęcony będzie najzdolniejszym artystom, którzy zawsze byli przyjaciółmi społeczności LGBTQ+.

pride weekendKanał Music Box Polska przygotował również specjalną listę przebojów – 50 BEST PRIDE SONG, w której zaprezentowane zostaną doskonale znane utwory zarówno artystów otwarcie deklarujących przynależność do społeczności LGBTQ+, jak i wspierających ją. Wśród klipów nie zabraknie wyjątkowych przebojów od artystów takich jak: George Michael, Madonna, Ricky Martin, Cher, Elton John, Years & Years, Lady Gaga, Lil Nas X, jak i klipy polskich artystów: Kayah, Reni Jusis, thekayetan czy Nick Sinckler.

Emisja 50 BEST PRIDE SONGS odbędzie się w sobotę 19 czerwca o godzinie 11:00 i w niedzielę 20 czerwca o godzinie 20:00.

Kanał Music Box Polska dostępny jest u operatorów ponad 130 sieci kablowych, w tym takich jak UPC, Orange, Vectra, TOYA, INEA oraz Multimedia. Ponadto kanał można oglądać przez Internet za pomocą serwisów WP Pilot i UPC TV GO.

Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.