OUTtv – nowy kanał TV skierowany do społeczności LGBTQ+

0

Na polskim rynku telewizyjnym pojawi się nowy kanał OUTtv skierowany do społeczności LGBTQ+. Będzie to możliwe dzięki partnerskiej współpracy Pasjatv i Music Box Group. Przedstawiciele stacji planują, że kanał pojawi się wkrótce w ofercie polskich operatorów sieci kablowych.

OUTtv – nowy queer kanał telewizyjny w Polsce!

OUTtv to kanał nadający programy rozrywkowe i lifestylowe skierowane do społeczności LGBTQ+ oraz osób będących otwartymi na innych. W ofercie kanału znajdują się programy o tematyce związanej z modą i podróżami, kulturą i sztuką, filmy dokumentalne i fabularne oraz szeroki wybór seriali tematycznych – komediowych, dramatycznych i queerowych.

OUTtv logotypW ramach kanału emitowane są takie programy jak m.in. RuPaul’s Drag Race, Fire Island, Finding Prince Charming, Queer as Folk oraz filmy nagradzane na festiwalach – „Dallas Buyers Club”, „A Single Man”, „Pride”, czy „Land of Storms”.

Dodatkowo OUTtv relacjonuje najważniejsze wydarzenia i informuje o sprawach szczególnie istotnych dla społeczności LGBTQ+, takie jak: festiwale muzyczne i filmowe, pokazy mody, a także prezentuje relacje z podróży do miejsc szczególnie przyjaznych społeczności będącej główną grupą odbiorców kanału.

Nadawca kanału zapowiada, że ma na względzie przestrzeganie polskiego prawa oraz respektowanie rozporządzeń w sprawie ochrony dzieci i młodzieży. Emisji wszystkich pasm programowych, będą towarzyszyły odpowiednio dostosowane oznaczenia, mające na względzie komunikowanie niezbędnych ograniczeń wiekowych.

Spodobają ci się również
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.