Zabawki erotyczne – odrobina szaleństwa w sypialni

Nie wszyscy z nich korzystają. Niektórzy korzystają, ale się do tego nie przyznają. Tymczasem zabawki erotyczne zyskują na popularności. Co więcej, wzbogacają życie seksualne i pozwalają otworzyć się na nowe doznania.

Zabawki erotyczne – jakie korzyści?

1. Poprawiają satysfakcję seksualną

Geje, dla których zabawki erotyczne są ważną częścią ich życia, przyznają, że ich użycie powoduje wzrost poziomu ich satysfakcji seksualnej w wielu obszarach. Obszary te obejmują jakość orgazmu i masturbacji. Według badań 90% Amerykanów doświadczyło zwiększonego poziomu satysfakcji seksualnej, gdy byli w związkach z mężczyznami, którzy zachęcali do używania zabawek erotycznych.

Zabawki erotyczne są również bardzo ważne w szerszym kontekście relacji homoseksualnych. Kiedy seks z Twoim partnerem jest udany, rozwija się również na wielu poziomach Twój związek. Co więcej, zabawki erotyczne dają Ci wyjątkową okazję do odkrywania swojego ciała w przestrzeni osobistej.

2. Zwiększają pewność siebie

Wielu z nas doświadcza niepewności fizycznej związanej z wyglądem czy funkcjonowaniem naszego ciała. Kiedy wiesz, czego chce twoje ciało, wszelka stymulacja, która sprawia przyjemność powoduje, że czujesz się spełniony.

Czasami, gdy masz trudności z wytryskiem, możesz myśleć, że to twoja wina. Dla uspokojenia należy dodać, że problemy przedwczesnego wytrysku czy trudności w utrzymaniu wzwodów występują dość często. Nie powinny cię przygnębiać. Jednak ten sposób myślenia często prowadzi do utraty wiary we własną zdolność do osiągania dobrych wyników podczas seksu.

Jeśli czujesz, że rzeczy nie idą po twojej myśli i nie jesteś w stanie pokonać swojej niepewności, zabawki erotyczne mogą zrobić ogromną różnicę np. silikonowy pierścień na penisa, który pomoże utrzymywać wzwód. Zabawek erotycznych nie brakuje i zawsze możesz znaleźć takie, który spodobają się tobie i twojemu partnerowi.

3. Poprawiają komfort snu

Sen jest najważniejszą częścią zdrowego stylu życia. Reguluje nasze nastroje, poziom energii, zapobiega wpadaniu w złość, wzmacnia nasz układ odpornościowy, ogranicza lęk oraz oczywiście zwiększa nasze libido.

Osoby używające seks zabawek potwierdzają mniejsze problemy z bezsennością i niepokojem. Daje im to również zastrzyk energii, aby przenieść ich relacje na zupełnie nowy poziom. Są wyzwoleni, by rozpocząć nowe przygody seksualne i emocjonalne.

4. Zabawki erotyczne zwiększają satysfakcję ze związku

Pary homoseksualne, które nie mają problemu z zabawkami erotycznymi, mają dłuższe i zdrowsze relacje. Dzieje się tak głównie dlatego, że partnerzy są bardziej otwarci wobec siebie i uczciwie opowiadają o swoich pragnieniach.

5. Pomagają w zaburzeniach seksualnych

Badania wykazały, że narzędzia do masturbacji mogą odgrywać kluczową rolę w rozwiązywaniu typowych problemów seksualnych, takich jak lęk przed wydajnością i zaburzeniami erekcji. Ćwiczenia z seks zabawkami przekładają się na większą pewność siebie podczas wspólnego orgazmu, głównie dlatego, że zmniejsza to niepokój związany z wydajnością.

6. Bez presji

Dla niektórych zabawki erotyczne w sypialni mogą być rywalem o względy partnera. Może się wydawać, że skoro pojawiają się seks zabawki to znaczy, że nie jestem wystarczająco dobry. Nic bardziej mylnego. One uatrakcyjniają wasz związek, otwierają na nowe doznania. Ponadto jeśli twój partner uczciwie powiedział ci o tym, że chciałby skorzystać z zabawek erotycznych to doceń jego szczerość.

7. Intymność

Często związki popadają w rutynę seksualną, co często prowadzi do utraty intymności. Ta chemia, którą mieliście na początku, czasami wydaje się odległym wspomnieniem. Jeśli utkniesz w takiej sytuacji, nadszedł czas, aby ponownie odkryć swoją seksualność za pomocą zabawek erotycznych i dodać element ekscytacji do waszego związku.

8. Zabawki erotyczne pomagają w odkrywaniu seksualności

Dzięki zabawkom erotycznym zdajesz sobie sprawę, że ciało twojego partnera ma wiele miejsc, które dotąd zaniedbywałeś. Dlatego wiele par używa seks zabawek, aby nauczyć się sprawiania przyjemności osobie, którą kochają.

funseksseks zabawkisexsex toyssypialniazabawazabawki erotyczne
Komantarze (0)
Dodaj komentqrz